Aktuality

  • Veletrh pracovních přiležitostí ZČU

    Naše firma Český software se zúčastnila veletrhu pracovních příležitostí ZČU Plzeň 2013.

    3/20/2013Přečíst
  • Naši partneři

    Český software je partnerem několika významných společností v čele s Euronics Deutschland a Interfunk Schweiz.

    6/14/2011Přečíst
Archiv

Vybrané reference

Zelené město
Gymnázium Františka Křižíka

Grafika

Grafické služby patří mezi významnou a nedílnou část naší firmy. Připravíme pro Vás originální grafické návrhy od jednoduchých požadavků až po náročné kampaně. Je ověřené, že dobře navržený design Vám může získat daleko více zakázek a zákazníků. Je rozhodujícím elementem ve srozumitelnosti marketingového sdělení. Základem Vašeho úspěchu je dobré nastavení komunikace mezi Vámi a klientem, k čemuž zásadním způsobem příspívá dobrý grafický návrh.

Co Vám nabízí naše grafické studio

Zaměstnáváme a spolupracujeme s týmem kreativních profesionálů, kteří mají nejen výborný cit pro grafické návrhy, ale i mnoho originálních nápadů. Vždy se snažíme nabízet novinky na trhu designu, máme přehled o dění v oboru a našimi klienty nejsou pouze klienti z Plzně. Budete-li mít zájem o služby z jedné ruky, zajistíme pro Vás i tiskovou produkci u našeho partnera. Kvalita a dodržení všech termínů je pro nás prioritou, protože pouze spokojený klient nám přinese to nejcennější, tedy kvalitní referenci pro další zájemce.

Loga a logotypy

Důležitou součástí firemní identity je logotyp. Logotypem rozumíme originální nezaměnitelné logotypy, které poté firma může používat na všech tiskovinách, internetových stránkách či jiných propagačních materiálech. Na barvách použitých při tvorbě log a logotypů velmi záleží.

Webdesign

Jako jedna z našich hlavních činností je tvorba webových stránek a elektronických obchodů. Tvorbou webu se dnes zabývá mnoho grafických studií, ale jen ta nejlepší Vám dokáží navrhnout originální design webu. Jednou z mála možností, jak se můžete odlišit od své konkurence je právě vzhled Vaší internetové prezentace.

Firemní tiskoviny

Grafiku a grafické služby využíváme u tvorby firemních tiskovin. Jde o firemní tiskoviny jako např. letáky, časopisy, vizitky, prezentační desky či výroční zprávy. Všechny tyto tiskoviny vytváříme v rámci firemní identity, kterou si firma zvolila již před tím, než s námi začala spolupracovat. Samozřejmě jsme také schopni firemní identitu vytvořit. Originální grafika je velmi důležitá.

Plzeň

Jsme plzeňská firma, ale naše služby Vám rádi nabídneme v celé ČR.