Aktuality

  • Veletrh pracovních přiležitostí ZČU

    Naše firma Český software se zúčastnila veletrhu pracovních příležitostí ZČU Plzeň 2013.

    3/20/2013Přečíst
  • Naši partneři

    Český software je partnerem několika významných společností v čele s Euronics Deutschland a Interfunk Schweiz.

    6/14/2011Přečíst
Archiv

Vybrané reference

Gymnázium Františka Křižíka
Plzeňská karta

CS Rendite BASIC

ERP Systém CS Rendite byl speciálně vyvinut pro maloobchodní provoz, cílí tak účinně na specifické potřeby tohoto odvětví. Díky své modulární a flexibilní konstrukci systému, obdrží každý zákazník ERP Software na míru jeho potřebám a jeho rozpočtu. Vysoká flexibilita umožňuje CS Rendite použití jak v malých, tak i ve středních podnicích (do několik set pracovních míst).

CS Rendite zajistí Vaší firmě větší transparentnost

CS Rendite přináší větší transparentnost do vašeho podnikání . Pomůže Vám lépe porozumět chování Vašich zákazníků, díky tomu se budete moci lépe přizpůsobit jejich potřebám a přáním, a budete se tak moci přiblížit ideálu "mít správné zboží ve správný čas ve správném množství na správném místě".

CS Rendite Vám pomůže dělat důležitá rozhodnutí rychleji, protože poskytuje ve vhodný okamžik všechny potřebné informace k rozhodnutí. Získáte tím mnohem větší povědomí o procesech ve Vaší firmě, snáze oddělíte důležité informace od těch nedůležitých. Moderní ERP systém jako CS Rendite Vám umožní identifikovat včas objevující se problémy, takže můžete okamžitě přijmout vhodná opatření .

Nás ERP Systém Vám umožní používat integrovaný designer podnikových procesů a tím přizpůsobit software pro vaše obchodní procesy. Pokud je nutné různé obchodní procesy ve Vaší společnosti zlepšit, naši odborníci Vám ochotně pomůžou analyzovat, optimalizovat a realizovat změny pomocí CS Rendite.