Aktuality

  • Veletrh pracovních přiležitostí ZČU

    Naše firma Český software se zúčastnila veletrhu pracovních příležitostí ZČU Plzeň 2013.

    3/20/2013Přečíst
  • Naši partneři

    Český software je partnerem několika významných společností v čele s Euronics Deutschland a Interfunk Schweiz.

    6/14/2011Přečíst
Archiv

Vybrané reference

Gymnázium Františka Křižíka
Plzeňská karta

ERP systémy pro malé a střední firmy

43

Ve spolupráci s naší mateřskou společností HIW GmbH vyvíjíme a rozšiřujeme modulární ERP systém (Enterprice Resource Planning / Plánování podnikových zdrojů) CS Rendite 10, který nabízí malým a středním firmám odpovídající IT - řešení pro jejich obchodní činnost.

Pro Vaši firmu znamená produkt Rendite kompletní řešení z jedné ruky.

Systém byl primárně vyvinut pro oblast technického maloobchodu, ale jeho použití se na tuto oblast neomezuje. Viz reference Kromě návrhů kompletního softwarového řešení poskytujeme svým zákazníkům vedení projektu od prvotních konzultací, přes úplné softwarové a hardwarové zajištění, až po samotnou implementaci systému.

Jedinečnost ERP systému CS Rendite 10 spočívá v jeho obsáhlosti nabízeného řešení, jenž zastřešuje kromě účetnictví i všechny ostatní aspekty podniku od nákupu, příjmu, odbytu zboží, kontaktu se zákazníky, předpovídání prodejních trendů, přes sklad, logistiku, servis až po manažerskou analýzu dat a plánování důležitých strategických kroků.

Další obrovskou výhodou ERP aplikace je modulárnost celého systému, což znamená, že si kupujete pouze tu oblast, kterou pro svoji obchodní činnost plně využijete. Díky tomu Vám můžeme nabídnout softwarové řešení střižené přesně na míru Vašim potřebám a zároveň i Vašemu rozpočtu. Náklady na pořízení systému se odvíjí od počtu Vámi používaných modulů. Pozdější rozšíření a připojení dalších modulů je kdykoliv možné.

CS Rendite Vám nabízí varianty: